Indywidualny plan żywieniowy "szyty na miarę"

Profilaktyka i wspomaganie leczenia chorób

Poprawa wyników laboratoryjnych

Zdrowa redukcja masy ciała

Lepsze samopoczucie

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
PlayPause
Slider

Pacjenci na pierwszej wizycie są zdziwieni, że nie dostaną „od ręki” gotowego planu żywieniowego.

Często Pacjenci przychodzący na pierwszą wizytę są zdziwieni, że nie dostaną „od ręki” gotowego planu żywieniowego. Otóż wszystkie diety są układane indywidualnie, na podstawie wywiadu medyczno-żywieniowego, preferencji pacjenta, stanu fizjologicznego, poziomu aktywności fizycznej, wyników laboratoryjnych oraz występowania bądź nie różnych schorzeń. Ułożenie takiego spersonalizowanego planu żywieniowego zajmuje 2-3 godziny, dlatego też diety są dosyłane w ciągu kilku dni od wizyty. Jedynie indywidualnie dopasowana dieta jest gwarancją sukcesu! Dlatego też koszt spersonalizowanego jadłospisu u dobrego dietetyka nie będzie nigdy kosztował 10 czy 20 zł!
NIE UDOSTĘPNIAMY naszym Pacjentom „gotowców”, gdyż każdy z nas jest inny i jedna dieta nie jest uniwersalna dla każdego.

Dodatkowo, dobry dietetyk nie zajmuję się sprzedażą suplementów diety, często kosztownych, o niewiadomym składzie, które bardzo często mogą wręcz mieć negatywny wpływ na zdrowie.

Pamiętajmy, że nie ma złotych środków i do swoich celów, takich jak redukcja masy ciała, poprawa stanu zdrowia, żywieniowe wspomaganie leczenia chorób dietozależnych jak np. lepsze wyrównanie metaboliczne w cukrzycy, dojdziemy za pomocą odpowiedniego sposobu żywienia, które gwarantuje nam dostarczenie wszystkich niezbędnych składników odżywczych.